+38 (050) 314 24 49 shop@uvc.com.ua
Обрати сторінку

Хімічний захист рослин можна забезпечити завдяки використанню спеціальних механізмів, таких як обприскувач до трактора, дія яких націлена на знищення комах, здатних нанести шкоду, а також боротьбу із захворюваннями рослин.

Українська Овочева Компанія пропонує садові та польові професійні розпилювачі та форсунки відомих світових віробників – Lechler (Лехлер), Tecomec Geoline (Геолайн), Teejet (Тіджет), Albuz (Албуз), Polmac (Полмак), Comet (Комет). UVC є офіційним представником представлених в нашому каталозі брендів.

У нас Ви можете купити розпилювачі та форсунки до оприскувача за найнижчою ціною в Україні. Форсунки для обприскувачів Lechler та Tecomec Geoline гарантують надійну та тривалу роботу Вашої поливної системи.

Всі інжекторні розпилювачі, форсунки, запасні частини до оприскувачів та аксесуари до польових обприскувачів що представлені в нашому каталозі завжди є в наявності в достатній кількості. Ціни на всі позиції актуальні. Це гарантує комфортну та плодотворну співпрацю за нашою компанією.