+38 (050) 314 24 49 shop@uvc.com.ua
Обрати сторінку

Витратомір / датчик потоку

Витратомір це прилад, що вимірює об’ємну витрату рідини, тобто кількість речовини, що проходить через даний перетин потоку, наприклад, перетин трубопроводу в одиницю часу. Витратомір також може бути обладнаний лічільником і служити для одночасного вимірювання та обмеження кількості речовини, його називають лічильником-витратоміром.

У сільському господарстві, в основному, використовуються електромагнітні витратоміри рідини. Принцип електромагнітного вимірювання витрати рідини заснований на законі індукції Фарадея. Відповідно до цього закону, напруга створюється, коли рідина проходить через магнітне поле електромагнітного витратоміра. Ця напруга пропорційна швидкості потоку середовища. Індукована напруга вимірюється або двома електродами, що знаходяться в контакті з середовищем, або ємнісними електродами, що не контактують з середовищем, і передається в перетворювач сигналів.

Представлені в нашому інтернет-магазині витратоміри рідини всесвітньо відомого італійського виробника витртомірів Polmac зарекомендували себе як надійні професійні пристрої, мають гарантію від виробника та сервісну підтримку від компанії UVC.

 

Показано всі 12 товари