+38 (050) 314 24 49 shop@uvc.com.ua
Обрати сторінку

AGT

Засновники компанії AGENT TRADE SRL (AGT) взяли за основу високі стандарти якості в своїй роботі. Тому, з перших кроків компанія AGT зарекомендувала себе як надійний партнер. Заснована вона двома талановитими інженерами, які в минулому займалися обслуговуванням високоточного обладнання для атомної енергетики.

Секрет успіху генераторів румунського виробництва криється в правильно підібраних комплектуючих, які вибирають серед продукції авторитетних виробників світового масштабу.

Електростанції АГТ досить прості, але разом з цим – дуже надійні. Вони поєднують невигадливу зручну конструкцію і потужний мотор від Honda, Lombardini, Briggs & Stratton. Всі ці виробники зарекомендували себе як еталон потужності.

Такий генератор буде служити вам довго, забезпечуючи якісний струм і стабільність роботи. Офіційна гарантія на мініелектростанциї AGT від одного року.

Крім виробництва міні-генераторів і автономних електростанцій, компанія займається складанням будівельного, а також сільськогосподарського обладнання. В асортимент продукції входить: будівельне, зварювальне і деревообробне обладнання. Пневматичні інструменти, різні системи для подачі води, помпи і т.д.

Показано 1–20 з 23 товари