+38 (050) 314 24 49 shop@uvc.com.ua
Обрати сторінку

Albuz

Понад 45 років компанія SOLCERA розробляє та продає розпилювальні насадки ALBUZ для сільського господарства. Видатні властивості наших насадок роблять ALBUZ неперевершеним лідером серед керамічних форсунок. Мільйони фермерів у 47 країнах довіряють ALBUZ. Розробка та виробництво, від сировини до складання та контролю якості, проводиться на нашому  власному заводі в Нормандії, Франція.

Наша стратегія спирається на широке ноу-хау у проектуванні та виготовленні технічної кераміки, а також складання скла-метал та кераміка-метал. Наша продукція та рішення базуються на передових технологіях, використовуючи широкий спектр оксидної та неоксидної кераміки, розробленої нами.

Наші цінності поваги, співпраці та відповідальності поділяються всіма співробітниками SOLCERA і вони керують нашими відносинами з усіма нашими діловими партнерами, замовниками та постачальниками.

Наші компетенції щодо технологічних процесів та матеріалів у поєднанні з винятковими характеристиками високоефективної кераміки дають нам сильну присутність у ряді передових галузей промисловості, таких як авіація, аерокосмічне виробництво, сільське господарство, національна оборона, ядерна енергетика, товари розкоші та дослідження.

Показано всі 8 товари