+38 (050) 314 24 49 shop@uvc.com.ua
Обрати сторінку

Comet

Компанію Comet («Комет») засновано в Італії в 1959 році. Сьогодні компанія входить до групи компаній YAMA Group. Comet Spa – це міжнародний бізнес, заснований на всемірно відомому бренді. З трьома виробничими площадками, багатьма філіями та дистриб’юторами. У доповнення до Італії, де компанія займає лідируючі позиції, продукція також є особливо затребуваною на європейському і міжнародному ринках.
Comet Spa – це міжнародний бренд, який користується визнанням всього агро сектора, враховуючи репутацію одного з головних світових виробників. Інновації та якість – це основний шлях компанії, щоб задовольнити потреби кінцевого користувача, успішно інтерпретуючи швидкий розвиток технологій і стандартів. Comet є одним з найбільших континентальних підприємств у своєму секторі, що володіє вражаючими виробничими потужностями.
Продукція Комет продається в 70 країнах світу, компанія регулярно працює на світових виставках. Імпорт COMET складає приблизно 66%. Компанія вийшла на виробництво більш 4 мільйонів насосів, які експлуатуються по всьому світу. Компактність, чудова якість, надійність, відмінні технічні характеристики обладнання насоси Comet роблять продукцію затребоуваною. Продукція КОМЕТ використовується в побуті, на автомийках, в промисловості і сільському господарстві. Ряд моделей не має аналогов.
В каталозі інтернет магазину UVC представлено широкий асортимент насосів Комет та запасних частин до насосів доступних на нашому складі в Києві.

Показано 1–20 з 610 товари